Crocus Контакты:
Адрес: Ленинградское шоссе, 5 Одесса,
+38 (048) 705-49-22 +38 (063) 369-30-48 +38 (098) 509-39-48 op_crocus@ukr.net
arrow_up

Шпалери для гостьової кімнати

Що ви уявляєте, коли думаєте про гостьову кімнату? Постільна білизна в світлих тонах, свіжі квіти в стильних вазах, книги і журнали на тумбочці, можливо, торшер. Може ви хочете повторити те, що бачили в недавно відвіданому готелі, що буде безсумнівним плюсом. Немає нічого простішого, ніж скористатися досвідом дизайнерів, які мають великий досвід у створенні затишного розміщення гостей. В оформленні цієї кімнати вам допоможуть шпалери на стіни ціна яких, як і якість стануть незаперечним плюсом.

Створюємо затишний простір в кімнаті для гостей

Вітальня кімната - це найбільш відвідуване приміщення в будинку, де проводять вечори не тільки домочадці, але і проходять зустрічі з гостями. Тут часто проводяться вечірки і домашні свята і розташовуються ті, хто приїхали погостювати надовго. Не випадково це кімната вважається візитною карткою будинку. Так як оформлення стін формує весь образ кімнати, то цьому потрібно приділити особливу увагу.

Незважаючи на велику кількість оздоблювальних матеріалів, в пріоритеті - звичні нам шпалери. Виробники постійно вдосконалюють їх технічні характеристики, на ринок надходять нові колекції, які вражають якістю, фактурою і кольором. Тому знайти відповідний варіант для оформлення кімнати буде не складно.

Коли будете вибирати шпалери для оформлення вітальні, звертайте увагу на такі критерії:

  • Форма і розмір кімнати;
  • Чи є вікна і двері і наскільки вони масштабні;
  • Як оформлені приміщення поруч з вітальнею;
  • Яка на шпалери для стін ціна;
  • Якщо вітальня поєднується з кухнею або їдальнею, то шпалери потрібно вибирати, орієнтуючись на технічні характеристики матеріалу;
  • Власні смакові переваги щодо принта і кольору.

Якщо дивитися на технологічні характеристики, то для оформлення кімнати можуть бути використані наступні види шпалер:

  1. Паперові шпалери

На такі настінні шпалери ціни дуже не високі і в цьому їх головна перевага. Великий вибір візерунків і кольорів, а також екологічність - це також безсумнівний плюс оздоблювального матеріалу. Однак і мінуси у них теж є: це недовговічні шпалери, їх колір під впливом сонця вигорає, та й з забрудненнями на поверхні впоратися не дуже просто. Якщо в будинку є маленькі дітки або тварини, то ремонт потрібно буде робити вже через півтора-два роки.

  1. Вінілові і флізелінові шпалери

Це міцні і довговічні шпалери, які мають багатий спектр фактурних і колірних рішень. Купівля вінілових шпалер на флізеліновій основі виправдана тим, що поверхню можна перефарбовувати до 10-ти разів. Без істотних фінансових і тимчасових витрат ви зможете створити новий образ приміщення. Доглядати за такими шпалерами також не складно, можна застосовувати вологе прибирання і використовувати засоби для чищення. Довгий час матеріал не втрачатиме своїх естетичних якостей.

На сайті інтернет-магазину «Крокус» представлені ціни на шпалери, які допоможуть вам визначитися з вибором. Ви зможете підібрати оздоблювальний матеріал, який зробить вашу кімнату для гостей затишною і комфортною для проживання.