Crocus Контакты:
Адрес: Ленинградское шоссе, 5 Одесса,
+38 (048) 705-49-22 +38 (063) 369-30-48 +38 (098) 509-39-48 op_crocus@ukr.net
arrow_up


Sale!
НОВИНКИ

17.10.2019

«Крокус» - изготовление бумажных и флизелиновых обоев и фотообое

«Крокус» - изготовление бумажных и флизелиновых обоев и фотообое

Украинская обойная фабрика «Крокус» - это крупнейший производитель обойной продукции, который более 20-ти лет поставляет на украинский рынок качественную продукцию и тем самым оправдывает своё первенство на рынке. Для нас в приоритете – это выпускать проду

27.09.2019

Готовим стены перед поклейкой обоев

Готовим стены перед поклейкой обоев

Новые обои способны полностью изменить облик и стиль помещения. Для этого не нужно много времени, денег, да и мебель выносить тоже нет никакой необходимости, что, согласитесь, очень удобно. Чтобы результат работы в итоге не разочаровал, выделите пару часов

10.09.2019

Почему стоит купить обои через интернет-магазин

Почему стоит купить обои через интернет-магазин

В 99 случаях из 100 ремонт доставляет много хлопот, и поэтому если есть возможность сохранить время, а хорошо бы, и деньги, то этим стоит воспользоваться. Забудьте о бесконечных поездках по торговым центрам, рынкам, строительным гипермаркетам в поисках хор

Продаж шпалер оптом

ТОВ «Крокус» - це відомий магазин шпалер, послугами якого користуються тисячі покупців з усієї країни. Ми виробляємо шпалери на паперовій і флізеліновій основі, використовуючи тільки екологічно чисті матеріали. Над створенням кожної колекції працюють досвідчені і креативні дизайнери. Крім того вартість шпалер в Україні досить демократична, тому доступна для більшості.

Провідним напрямком діяльності компанії «Крокус» є продаж шпалер оптом і в роздріб. Для кожної групи покупців ми розробляємо максимально зручні умови співпраці і пропонуємо найкращі ціни на шпалери в Україні. На сьогоднішній день тисячі покупців залишилися задоволеними придбаною продукцією і високо оцінили співпрацю з нами.

Наша діяльність продаж шпалер оптом, ми пропонуємо шпалери оптом за низькими цінами.

Чому покупці віддають перевагу продукції ТОВ «Крокус»?

Сучасні виробники шпалер в Україні намагаються залучити покупців знижками і всілякими акціями. Але ми вважаємо, що найголовніше - це запропонувати той товар клієнту, який вирішить його проблему. Нас вибирають, тому що:

  1. Завжди великий вибір вінілових шпалер на паперовій і флізеліновій основі. Використання німецького обладнання дозволяє виготовляти не менше трьохсот тисяч рулонів в місяць, тому у покупців завжди хороший вибір.
  2. Широка дилерська мережа. Ми не обмежуємося продажем шпалер оптом тільки на українському ринку. Ми налагодили зв'язки з будівельними магазинами багатьох зарубіжних країн, зацікавлених в нашій продукції.
  3. Гарантовано висока якість кожного рулону. Виробництво шпалер в Україні здійснюється при використанні імпортної європейської сировини і сучасних технологій, що дозволяє виробляти продукцію найвищих якісних характеристик.
  4. Ми продаємо шпалери оптом і в роздріб. Це дозволяє задовольнити попит більшої кількості зацікавлених покупців.
  5. Ціна шпалер в Україні - доступна для кожного.. Спеціально розроблена стратегія продажів дозволяє встановлювати абсолютно демократичні ціни на шпалери в Україні, які завжди нижче ринкових.

«Крокус» - склад магазин шпалер в Україні. Швидкий і простий спосіб купити шпалери! Фабрика шпалер в Україні «Крокус» спеціалізується на продажі шпалер оптом і в роздріб не перший рік. За цей час ми змогли забезпечити якісною продукцією тисячі зацікавлених покупців, які змогли вдало їх реалізувати.

На сайті інтернет магазину «Крокус» кожен з Вас може більш детально ознайомитися з асортиментом шпалерної продукції, вартістю колекцій і отримати іншу важливу інформацію.

«Крокус» - найкращі шпалери за найдоступнішими цінами!