Crocus Контакты:
Адрес: Ленинградское шоссе, 5 Одесса,
+38 (048) 705-49-22 +38 (063) 369-30-48 +38 (098) 509-39-48 op_crocus@ukr.net
arrow_up

Як вибрати і які шпалери під фарбування купити?

Шпалери під фарбування купити - це значить на довгі роки забезпечити свій будинок недорогим і функціональним покриттям. Можливість перефарбовувати поверхні до 12-ти разів привертає все більше покупців, особливо тих, у кого є маленькі дітки, і яким періодично потрібно приховувати творчі пориви своїх дітей.

Головна перевага шпалер під фарбування - це можливість часто міняти декор стін з мінімальними витратами, як фінансовими, так і часовими.

Процес фарбування шпалер цілком легкий і це можна зробити, не звертаючись за допомогою до фахівців. Фарби, які використовуються для роботи, нетоксичні, і на відміну від штукатурки, досить швидко сохнуть.

Як вибрати і які шпалери під фарбування купити - інтернет магазин Сrocus

ЯКІ ШПАЛЕРИ ПІД підфарбування В УКРАЇНІ ЗАРАЗ НАЙАКТУАЛЬНІШІ?

Доречно сказати про три найголовніших видах шпалер, які ви можете використовувати в перспективі з фарбуванням:

  • паперові;
  • флізелінові;
  • склошпалери, які ще називають склотканинні.

Важко сказати, який варіант може вважатися найкращим, тому що, скільки покупців, стільки і цілей. Кожен вид має свої переваги й недоліки, тому перед тим як замовити шпалери під фарбування в Одесі, варто ознайомитися з кожним з видів.

Паперові шпалери. Це найпростіший і найпоширеніший вид шпалер, на які можна нанести фарбу. Папір досить щільний, і просочений спеціальними засобами, завдання яких відштовхувати вологу.

Флізелінові. Після паперових вважаються найпопулярнішими для оформлення будинків і квартир. Ціна шпалер під фарбування вище паперових, та й якість їх набагато краща.

Склошпалери. Цей вид є лідером в списку шпалер під фарбування. Для їх виробництва використовують кварцовий пісок і соду. Завдяки чому шпалери можуть служити до 25-ти років. Такі шпалери легко миються і при цьому самостійно відштовхують пил. Єдиний мінус - це досить висока на шпалери під фарбування вартість.

ВИГІДНА ПОКУПКА шпалер ВІД КОМПАНІЇ «КРОКУС»

Коли мова йде про ремонт свого будинку, звичайно ж, хочеться придбати якісні і найкращі товари, але за прийнятними цінами. Таке можливо, якщо робити покупки в компанії «Крокус». Це відомий виробник шпалер, який давно і активно поставляє на український ринок шпалери: паперові, флізелінові та фотошпалери.

Продукція характеризується гідними якісними характеристиками і при цьому широким діапазоном цін. Покупці мають можливість вибрати ті шпалери, які ідеально впишуться в задуманий інтер'єр і кошторис.