Crocus Контакты:
Адрес: Ленинградское шоссе, 5 Одесса,
+38 (048) 705-49-22 +38 (063) 369-30-48 +38 (098) 509-39-48 op_crocus@ukr.net
arrow_up

Купити настінні дитячі шпалери: критерії вибору

Від чого залежить вдалий дизайн кімнати дитини? На це впливає те, як ми оформляємо інтер'єр, які використовуємо декоративні елементи. Але дизайнери в своїй більшості схиляються до того, що успіх залежить від використовуваних шпалер, а точніше від типу та матеріалу, з якого вони виготовлені. Немає нічого складного в тому, щоб купити настінні шпалери, якщо підготуватися до цього заходу завчасно.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ шпалер ДЛЯ КІМНАТИ ДИТИНИ

  • Шпалерна продукція повинна бути повністю екологічно чистою та безпечною;
  • У кімнаті важливо створити правильний тип мікроклімату;
  • Важлива естетика: шпалери повинні бути яскравими, але не дратівливими;
  • Малюнок повинен впливати позитивно на психіку дитини.

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН «CROCUS» РЕКОМЕНДУЄ КУПИТИ НАСТІННІ ШПАЛЕРИ ТАКИХ ВИДІВ

Настінні шпалери купити дитячі: критерії вибору

Для кожного з батьків важливо купити настінні шпалери, які не тільки відповідають рекомендаціям психологів, але в першу чергу, безпечні для здоров'я. На сайті crocus.ua ви знайдете популярні оздоблювальні матеріали та шпалери, орієнтуючись на вік дитини та інші критерії вибору.

  1. Паперові шпалери. Перша перевага цього виду - це максимально доступна і навіть низька на шпалери настінні ціна. Однак не менш важлива перевага - це екологічність. Паперові шпалери в разі горіння не виділяють шкідливих речовин. Вони прості у догляді, на них не скупчується пил та бруд.
  2. Рідкі шпалери. Такі шпалери ще називають декоративною штукатуркою. Це матеріал, який дихає і який в разі чого можна легко перефарбувати в інший колір. Важлива перевага - це можливість реставрації в разі його деформації. А ми пам'ятаємо, що мова йде про дитячу кімнату, тому пошкодження тут можуть з’являтися дуже часто. Це пожежонебезпечні шпалери, які до того ж не збирають пил.
  3. Бамбукові шпалери. Великий вибір флізелінових шпалер дозволить підібрати оптимальний варіант для оформлення кімнати дитини. Батьки цінують цей вид за «теплі характеристики», які особливо актуальними стають в холодну пору року. І не забуваємо про такі якості як тепло- і шумоізоляція.

Це далеко не весь список шпалер, які ідеально впишуться в кімнату дитини. Непоганий варіант - фотошпалери, які зроблять кімнату цікавою і яскравою. Головне правильно вибрати сюжет або казкових героїв, від яких ваш малюк буде в захваті.

Критерієм вибору не повинна стати ціна на шпалери настінні, так як в першу чергу важливо вибрати якісний і безпечний матеріал. Але оптимально для оформлення дитячої кімнати брати паперові шпалери - вони непрактичні, але і недорогі, тому дозволяють часто робити або оновлювати ремонт.

Каталог настінних шпалер Crocus - це великий вибір шпалер українського виробництва, який порадує великою кількістю сюжетів, фактур і цін. Ідеальний варіант для оформлення кімнати дитини.