Crocus Контакты:
Адрес: Ленинградское шоссе, 5 Одесса,
+38 (048) 705-49-22 +38 (063) 369-30-48 +38 (098) 509-39-48 op_crocus@ukr.net
arrow_up

Де купити шпалери в одесі дешево, але не продешевити?

Кожен ремонт спирається на кошторис, де окремою графою стоїть купівля шпалер. З огляду на масштаби майбутніх змін, хочеться купити шпалери в Одесі дешево, але не дешеві. Щоб через деякий час ми не побачили вигорілі кольори, стертий малюнок і шматки, що відходять від стіни.

На що потрібно звернути увагу, коли плануєте шпалери для стін купити дешево?

Для багатьох сімей ціна є визначальним фактором покупки. Іноді буває, знаходимо ідеальні по дизайну шпалери, але цінник впевнено повідомляє про те, що даний вибір нам не по кишені. Але як часто буває, що шпалери з високою ціною не завжди можуть порадувати такою ж високою якістю. В цьому випадку потрібно ретельно промоніторити ринок і подивитися, що радять інші.

Де купити шпалери в Одесі дешево, але не продешевити - інтернет магазин Сrocus

  • Купуйте шпалери безпосередньо у виробника;
  • Вибирайте шпалери українського виробництва;
  • Слідкуйте за акціями та розпродажами.

Всі ці поради завжди добре працюють, коли стоїть завдання купити шпалери за низькими цінами в Одесі, і залишитися задоволеними своїм вибором.

Українці вибирають шпалери вітчизняного виробника «Крокус»: це ідеальне поєднання стильного дизайну, відмінної якості та демократичної ціни.

Багаторічний досвід компанії дозволяє створювати шпалерну продукцію, яка завжди користується високим попитом у покупців. В першу чергу, важливо сказати про якість, яке досягається шляхом використання сучасного німецького обладнання та імпортної європейської сировини вищого гатунку.

Прагнення до екологічності та співпраця з провідними художниками і дизайнерами дозволило продукції досить швидко вийти на зарубіжний ринок і надійно там закріпитися. Шпалери підприємства «Крокус» активно продаються в Казахстані, Молдові, Росії, Узбекистані, Болгарії та інших країнах.

Однак все це не відбилося на ціновій політиці компанії: шпалери як і раніше залишаються доступними для більшості покупців.

КУПИТИ ШПАЛЕРИ по розпродажу в ОДЕСІ

Вигідна покупка під час акцій та розпродажів. Час розпродажів - це ще одна можливість купити шпалери дешево в інтернет-магазині. На продаж з уцінкою виставляють товари з минулих колекцій або непродані залишки. Очевидно, що якість і дизайн залишаються незмінними, а ось ціна знижується мінімум на 30%.

Під час ремонту є завжди можливість заощадити. Але робити це потрібно раціонально і розумно. Купуючи шпалери українського виробника «Крокус», ви платите об'єктивну ціну і отримуєте можливість оформити інтер'єр свого будинку, згідно дизайнерського задуму.